Adana Elektrik Faturası Ödeme

Adana Elektrik Faturası Ödeme

Birçoğumuz iş hayatımızdan kaynaklı olarak sürekli yogun bir tempoda çalışıyoruz. Bu çalışmalar ardından sosyal aktiviteler anlamında da bazı uygulamalardan mahrum kalıyoruz. Ayrıca fatura ödemeleri vb. ödemelerimizi de zamanında vaktimiz olmadığından ödeyeme biliyoruz. İşte böyle bir fatura ödemeyi unutmamanız ve zamanında ödeme yapmanız için biraz sonra bahsedeceğimiz işlemleri sırası ile yapmanız gerekmektedir. Öncelikle eğer iyi bir internet kullanıcısı iseniz, enerjisa online hizmetler merkezine üye olmanız gerekmektedir.

Üye olduktan sonra fatura işlemlerim bölümünden, fatura bilgilerim kısmına tıklayarak ödeyeceğiniz veya ödenmeyen faturalarınıza ulaşabilir, internetten ödeme işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca telefon şubeyi kullanarak 444 4 372 aramanız dahilinde borç sorgulamasını yapabilirsiniz. Fatura Ödeme Yerleri Bankamatik veya Bankalardan Ödeme Adana enerjisa’nın anlaşmalı olduğu bankaların bankamatiklerinden veya internet şubelerinden Adana enerjisa ya ait borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Ptt Şubelerinden Ödeme İmkânı:

Adanada’ki herhangi bir Ptt şubesine giderek istediğiniz yerden herhangi bir ek ücret veya işlem ücreti ödemeden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede enerjisa adana fatura ödeme noktalarına gitmenize gerek kalmaz ve kısa sürede ödemenizi yapmış olursunuz.

Otomatik Ödeme Talimatı:

Ülkemizde neredeyse herkes kredi kartı kullanmaktadır. Bu yüzden dilerseniz Adana enerjisa elektrik faturası ödeme işleminizi, bankanıza ait çağrı merkezini arayarak otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu saye de hem vakit kazanmış olursunuz. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki bazı bankalar otomatik ödeme talimatlarından ek ücretler talep ediyorlar. Kullanıcılarımızın ödeme işlemi öncesinde bunu kontrol etmelerini tavsiye ederiz.

 

turkcell fatura ödeme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir